Samorząd szkolny - Gimnazjum nr 51

Samorząd szkolny

5 X 2015 r. Wybory Samorządu Uczniowskiego

Hura!!! Wojtuś Bobrek został wybrany na przewodniczącego szkoły - gimnazjum nr 51. Wybory odbyły się 2 X 2015 r. w trakcie piątej godziny lekcyjnej. Wojtka darzymy ogromną sympatią i cieszymy się wraz z nim. Serdecznie gratulujemy i oddajemy szkołę w dobre ręce. Zastępcą został Patryk Kaczor, uczeń klasy IA.

Życzymy powodzenia

Głównym hasłem, które będzie przyświecało społeczności uczniowskiej w roku szkolnym 2015/2016, będą słowa:

"Odważyć się być mądrym"

Plan pracy samorządu szkolnego - semestr I, rok szkolny 2015/2016:

-
wrzesień/październik: wybory do samorządu szkolnego, wybory parlamentarne (kl. I, II, III)
- listopad: zaduszki poetyckie
, andrzejki klasowe (kl. I, II, III)
- grudzień: mikołajki szkolne (kl. I, II, III),
apel świąteczny
- styczeń: bal maskowy
(uczniowie, nauczyciele)

Uczniowie będą również udzielać się w następujących sekcjach:

- sekcja organizacyjna: Oliwia Wolak, Ola Timar
- sekcja kulturalna: Anita Mucha, Wojtek Bobrek
-
sekcja - chętnie pomogę: Kacper Ciećko, Patryk Kaczor

Bardzo liczymy na pomoc wszystkich uczniów.

Mamy mnóstwo pomysłów, wierzymy, iż niektóre naprawdę zaistnieją m.in. sklepik szkolny, choćby ze zdrowymi przekąskami; skrzynka
- może ktoś się odważy i poprosi o pomoc; jedną z tablic zapełnimy ciekawostkami o naszych pasjach; a kartki z pamiętnika pomogą nam, aby pisać o tym, co czujemy; będziemy nade wszystko pamiętać o naszym Patronie, któremu wyśpiewamy w grudniu i marcu Hymn; raz w miesiącu przez dwa wcześniej ustalone dni będziemy nieść pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują (nakrętki są bezcenne); raz w miesiącu wskoczymy w kolorowe szmatki, w paski , kropki... . W II semestrze planujemy wyjść ze szkoły !!! Gdzie?! Niespodzianka intelektualna... .

Liczymy na pomoc i zaangażowanie wszystkich nauczycieli i Szanownej Dyrekcji.